HISTÓRIA

Skôr ako sa pustím do svojich klasických raňajok, otváram regionálne Trnavské noviny, ktoré vychádzajú raz týždenne pondelok, a tu zrazu moje ospalé oko zazrie malý článok, že sa vraj poriada festivalík začínajúcich kapiel v štýle country, folku a bluegrassu v priestoroch country salónu v Trnave .

Sme dobrá partia, ktorá sa stretáva raz do týždňa a zahrá si čokoľvek do neskorých hodín. Dohodli sme sa, že nacvičíme päť skladieb a v tom druhom ročníku festivalu začínajúcich kapiel to skúsime. To sa už písal jún 2001 a jeden nádherný slnečný deň, vtedy sme si ešte hovorili „DOSTAVNÍK“. Tento Festival „Trapfest Trnava“ bol pre nás akýmsi odrazovým mostíkom a ešte v tomto roku sme odohrali country bál v Horných Otrokovciach, v neďalekých Špačinciach na „Pohodičke“ a mnoho menších akcií.

Myslím si, že môžem konštatovať za všetkých členov kapely, že štýl country nás nesmierne baví a preto sa hraniu venujeme v každom voľnom čase. Aj napriek tomu, že máme každý z nás svoju rodinu, prácu, venujeme našej záľube každú voľnú minútu.

ÚĆINKOVANIE:

Kapela sa zúčastnila na celoštátnom finále festivalu country, folk a bluegrassovej muziky STRUNOBRANIE 2002 v Banskej Štiavnici, na ktoré postúpila z Bratislavského predkola ktoré sa konalo v Stupave toho istého roku ,tiež spomeniem festivaly:
Countryfest Dobrá Voda (2002),
folkový festival Hlohovec (2002, 2003),
Countryfest Majdán (2003),
Country pohodička Špačince,
Festival Malá Mača,
DOBROFEST Trnava,
Folkovanie pod Skalkou -Lipt. Hrádok,
MICHAL FEST Kočín-Lančár,
Stupavský Širák (2006),
Ródeo Muráň,
FestDobréBohunice (2007),
Country Fest Kokava (2007),
Contry festival Gbely (2007),
Contry festival Veľké Lovce (2008),
veľký conutry bál ako country noc v bani Horné Otrokovce, country bálové vystúpenie v Boskoviciach (CZ), menší festivalík ako bol v Orešanoch pri Radošine v Bojnej / Babice 2002 /pri Topolčanoch sme hrali na dopoludnajšej scéne atď......